Yükleniyor...

Son Dakika

Daha sıkı bir göbek için 5 basit yöntemi deneyin!


Yeni yıl başladı ve iyi niyetler yeniden takip ediliyor. İyi niyet açık ara birinci: sağlıklı yaşam.  Bu yaz sonunda bu mahsul üstlerini ve bodycon elbiselerini giyebilirsiniz Sonuçta, kışın başlar ... Göbek yağ yakma ekstra bir destek vermek için, sizin için beş basit araçlar var. Sizi o katil bedenine yaklaştıran küçük numaralardır.

Su
Yeterince sık söyleyemeyiz: çok fazla su için. Su, tam bir his almanızı ve bu nedenle bu muazzam tıkanıklıktan kaçmanızı sağlar. Killerabs mutfakta yapılır derler, bu yüzden o su şişesini al. Yemek yerken su içmek de iyi bir fikirdir, bu sizi daha hızlı hale getirecektir. Sonuç olarak daha az yediğiniz her kalori bir bonus! Tüm bu sudan bıktıysanız, nane yaprakları veya dondurulmuş meyve parçaları ile aydınlatabilirsiniz.
Yağlı yiyecekler Yağlı yiyecekler
yemek yağ yakımını uyarır. Bunun çok çelişkili olduğunu biliyoruz, ama gerçekten öyle. Şişman gıda ile maalesef donut, patates kızartması veya pizza değil, avokado ve somon gibi. Kilo kaybı sırasında önemli olan sağlıklı yağlardır. Sağlıklı yağlar yağlı balıklarda (somon gibi ve bu nedenle lezzetli yiyecekler değil), avokado, fasulye, tatlı patates, baklagiller ve fındıklarda bulunur. Vücudunuzun spor salonunda da iyi performans göstermesi için sağlıklı yağlara ihtiyacı var ... Ve bunun yanı sıra, bazı guacamole ile güzel bir somon fileto gerçekten de bir ceza değil!
Bütün tahıl
Karbonhidratları gerçekten seviyoruz. Makarna, ekmek, pirinç, adını siz koyun: Biz onu seviyoruz. Yine de o beyaz sandviçle kepekli bir ekmek için ticaret yapmak daha iyidir. Çalışmalar bir diyete tam tahıl eklenmesinin karın yağının yakılmasına katkıda bulunduğunu göstermiştir. Buna ek olarak, tam tahıl 'normal' ürünlerden çok daha uzun doldurur, bu da tekrar atıştırma şansının çok daha küçük olduğu anlamına gelir. Kek üzerine krema olarak, tam tahıllı ürünler aynı zamanda kalp hastalığı şansının daha az olmasını sağlar, skor!
Elma sirkesi
Günlük bir kaşık elma sirkesi harikalar yaratıyor. Sirke bazen dehşet verici, ama o bikini vücudu için çok şeyimiz kaldı. Araştırmalar, elma sirkesi almanın kilo kaybına yol açtığını ve öncelikle karın yağlarıyla başa çıktığını göstermektedir. Güle güle kabarık göbek, merhaba güzel vücut!  Yukarıdaki ürünler gibi, elma sirkesi daha hızlı dolmanızı sağlar, böylece daha az yersiniz. Ayrıca kanser riskini azaltır ve yorgunluğa karşı yardımcı olur, kulağınıza müzik gibi gelmiyor mu?
Yeşil çay
Kilo vermek istiyorsanız, çay tüm tatlı ve sağlıksız içeceklerin yerine geçer. Bir adım daha ileri gitmek, yeşil çay içmek istiyorsanız, bu kilo kaybını uyarır. Yeşil çaydaki birçok antioksidan, yağ hücrelerini daraltır, tam da istediğimiz budur. Yeşil çay da açlığı önler.
* Yasal Uyarı: Vücudunuzdan memnunsanız, kilo vermek tamamen gereksizdir. Bu makale, örneğin bir yağ rulosu sayesinde rahat hissetmeyen ve bu nedenle biraz kilo vermek isteyen kızlar için yazılmıştır. Kendinizden memnun olduğunuzda çok güzelsiniz! *

Hiç yorum yok