Yükleniyor...

Son Dakika

Sabah kahvaltısı yapmadan güne başlamayın!


Hala duş almak, giyinmek ve makyajını yapmak ve sonra da kahvaltı etmek zorunda Evde hiçbir şeyiniz olmadığını öğreniyorsunuz, bu yüzden kahvaltı yapmadan dışarı çıkmaya karar veriyorsunuz. Bunu yapmak iyi bir fikir değil ve bu nedenle.
Kan şekeri seviyeniz gece boyunca düşer. Bu kan şekeri seviyesini iyi bir seviyeye getirmek için besleyici bir kahvaltıya ihtiyaç vardır. Bunu yapmıyor musun? Sonra baş ağrısı ve karamsar bir his ile uyanırsınız.
En önemli şey, sizin için uygun bir kahvaltı ritüeli bulmaktır. Bir gece uykusundan sonra herkes farklı tepki gösterir. Biri boğazından bir ısırık almazken, diğeri yemek ister. Sizin için neyin işe yaradığına bir göz atın ve yapmanın kolay olduğundan emin olun, çünkü herkes sabahları acele ediyor. Basit ama besleyici tutun.
Ne zaman kahvaltı vücudunuza girer, sindirim hemen yol açtı. Bu, pürüzsüz bir bağırsak hareketi sağlar, aynı zamanda hızlı bir yağ pansumanı için de kullanılır. Kahvaltıyı atlıyor musunuz? Sonra tatlılar ve daha büyük miktarlar için istek alırsınız 
Besleyici bir kahvaltı, gün boyunca iyi konsantre olabilmenizi sağlar. Daha üretkensiniz, kendinizi daha az hissedersiniz ve odak noktanız çok keskindir. Ayrıca daha iyi hatırlamanıza yardımcı olur. Kahvaltı yapmıyor musun? Bu, kısa süreli belleğiniz için felaket olabilir. 
Çalar saatinizi yarım saat önce ayarlayın ve kahvaltı için gerçekten zaman ayırın. Besleyici olduğu ve size uyduğu sürece çok fazla olmak zorunda değildir. Bu şekilde kendinize ve vücudunuza güzel, üretken bir gün geçirmeniz için yardımcı olursunuz. 

Hiç yorum yok